...

אתגר בזכוכית | etgarglass

דלתות זכוכית

באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת בכדי שהמוצר יחזיק מעמד לתקופה ארוכה ככל שניתן בכל תנאי שימוש. דלתות מזכוכית ברמה גבוהה.

באתגר בזכוכית אנו מתמחים בעיצוב, ייצור והתקנת דלתות זכוכית מעוצבות בהתאמה אישית ובשלל צבעים ועיצובים.  הדלתות שלנו מצטיינות בשילוב של איכות ברמה גבוהה, מראה מרהיב ופונקציונאליות. התאמת העיצוב על פי דרישות הלקוח מכל, בין אנו מייצרים דלתות חוץ ודלתות פנים.

 

גלריית תמונות

רוצה לקבל הצעת מחיר?

יש לך שאלה?

חייג עכשיו : 0505590692

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צור איתנו קשר עכשיו

דלתות זכוכית – לראות ולהיראות

מעצבי פנים משתמשים לרוב בחומר הגלם זכוכית ודלתות זכוכית בפרט, בעיקר כשהם מעוניינים ליצור אווירה יוקרתית ו/או עובדים עם חלל קטן, אזי האפשרות לשימוש בדלתות זכוכית יוצרות תחושה של חלל גדול, שהרי אם חוסמים את חלל החדר עם חומר גלם אטום במקום דלתות זכוכית, הרי שהעין האנושית לא קולטת את כל המרחב וממילא אנו יוצרים חללים קטנים יותר.

 דלתות זכוכית – יתרונות האספקלריה 

דלתות זכוכית מאפשרות לנו להרגיש את החוץ אבל להיות בפנים… 

בכניסה לבניין, חנות וכל עסק אחר, דלתות הזכוכית מאפשרות לנו לראות את העולם בחוץ אך גם להיראות וזה חשוב לנו לא פחות בעולם שיווקי ועסקי כאחד.

בתי עסק, חנויות, בניינים מפוארים או כאלו שרוצים לפאר את מקום הימצאם, יעזרו בדלתות זכוכית המקנה ייחודיות ויוקרה. דלתות זכוכית מגדירות את אופיו של בית העסק בעדינותן ובחוזקן כאחד.

מעצבי פנים משתמשים בדלתות זכוכית משום שכך ניתן "לצוד" את עינו של הלקוח הפוטנציאלי והלקוח של היום רוצה (ובצדק) לדעת הכל ולהיות גם שותף ולעיתים שותף פעיל. כמובן שנדרשת כאן גם עבודה מקצועית של עיצוב פנים, שהרי דלת הזכוכית היא רק צעד אחד בקידום העסק. אין אנו עוסקים כאן בקידום עסקים ובכל זאת חשוב שתדעו את החשיבות באסטרטגיה שיווקית בדלת זכוכית כזו או אחרת.

מדוע דווקא דלתות זכוכית ?

מעבר ליוקרה, שקיפות ויצירת חללים גדולים, דלתות זכוכית מאפשרות לבעלי עסקים ליצור אווירה יוקרתית והן מהוות יתרון משמעותי בתחום השיווק. 

כמו כן, דלתות זכוכית מהוות פתרון קל ונוח בין אם לחלל גדול לעיצוב עם סטייל ויוקרה ובין עם לחללים קטנים בהם ניתן לסייע ביצירת תחושת חלל גדולה יותר, גם אם בפועל לא הגדלנו כלל את המרחב שלנו.

אילו סוגי דלתות זכוכית יש בשוק ?

סוגי הדלתות תלויות באופיו של הלקוח וכמו כן באופיו של העסק או החברה איתם אנו עובדים.

עיצוב דלת זכוכיות הינה טעם אישי והמגוון רחב ביותר, תוכלו לראות ולהתרשם באתר שלנו, בנוסף לחוות דעת אישית של הלקוח אותו ניתן גם ליישם.

מהו עובי דלתות זכוכית ?

עוביין של דלתות זכוכית נא בין 8 מ"מ ל 10 מ"מ. כמובן תלוי אם זו דלת פנימית של בית או דלת חיצונית, וגם כאן אנו בוחנים אם זו דלת כניסה של בניין או דלת פנימית גדולה של קניון, מלון וכו'.

איך לבחור דלתות זכוכית ?

ראשית נשב יחד ונבחן את מטרת הדלת, מיקומה ויעודה. דלת כניסה לבית תהיה שונה מדלת של בניין רב קומות ושונה מזו של מקלחונים.

לאחר מכן, נבדוק את התקציב שברשותכם ועל פיו נעבוד ונציע לכם את מגוון האפשרויות שברשותנו באיכות גבוהה וגימור מושלם. חשוב לדעת את התקציב של הלקוח משום שיש רמות גימור גבוהות מאד והמחיר בהתאם. יחד עם זאת, גם בתקציב נמוך יותר, דלתות זכוכית הן יוקרתיות ולא משנה באיזה תקציב…

האם ניתן לצבוע דלתות זכוכית ?

וודאי שניתן לצבוע וניתן גם לקבל מגוון של אפשרויות כגון מדבקת לוגו של העסק, צריבה אומנותית וניתן גם לצבוע בכמה גווני יסוד.

מהי צריבה אומנותית בדלת זכוכית ?

צריבה אומנותית על דלת זכוכית נעשית על ידי התזת חול בלחץ של אוויר על גבי הזכוכית. את הדוגמא על דלת הזכוכית הלקוח יכול להביא עימו או לבחור מהמבחר שיש ברשותנו.

האם הצריבה על דלת זכוכית יורדת עם הזמן ?

חד משמעית, לא! 

הצריבה אינה יורדת וגם לא דוהה מהזכוכית. דלתות זכוכית שעברו צריבה נשארות עם הצריבה לאורך זמן וזה למעשה אחד היתרונות בעבודה עם זכוכית ודלתות זכוכית בפרט.

מהם חלקי פרזול של דלתות זכוכית ?

סוגי הפרזול שיש לדלתות זכוכית הן אלומיניום, נירוסטה וסגסוגת. כל אחד מהם הוא מותאם לדלתות זכוכית וכמעט ולא נשמע צורך בתיקון או החלפה. בכל מקרה של תקלה, חלילה יש לפנות אך ורק למומחים בתחום הזכוכית שיוכלו לעבוד עם תו תקן ישראלי ועם ציוד מותאם ובטיחותי.

יתרונות דלתות זכוכית- 

כפי שציינו בתחילת המאמר, דלתות זכוכית מאפשרות לאלו שבחוץ לראות את הפנים, כמו בבתי עסק לדוגמא, ולבתים פרטיים, חיבור לעולם שבחוץ ולעולם הטבע בפרט.

נסכם את יתרונות דלתות הזכוכית –

    • יופי ויוקרה – אם רק תראו דוגמאות, תדעו ותבינו את הסטייל שבזכוכית, ודלתות זכוכית בפרט..
    • ניקיון- קל לנקות ולתחזק את חומר הגלם זכוכית. דלתות זכוכית מתנקות בקלות ויש לזכור לתחזק אותן עם חומרי ניקוי מותאמים.
    • עיצוב –מגוון רחב של עיצובים קיימים בשוק ורובם אם לא כולם, נמצאים אצלנו. תמיד ניתן לבחור עיצובים שונים שרק יגדילו את היוקרה והמרחב הפתוח.
  • בטיחות- קודם כל, בטיחות! דלתות זכוכית נעשות מזכוכית עבה יותר מאשר זכוכית של חלונות, לדוגמא. והשוני די ברור ומובן. כמו כן, דלתות הזכוכית שלנו הינן מחוסמות ועומדות בתו תקן ישראלי.

תהליך התקנת דלתות זכוכית – וזמן ההתקנה.

תהליך התקנת דלתות זכוכית תלוי בגודל ובמיקום ההתקנה. בד"כ ההתקנה מהירה וגם זו מהווה יתרון בולט בדלתות זכוכית.

האם צריך לשים לב למשהו מיוחד בדלתות זכוכית ?

כמו כל דבר שצריך תחזוקה ושימת לב. דלת זכוכית שחלילה נסדקה, יש להרחיק את הציבור מאזור זה ולקרוא לאנשי מקצוע המומחים בתחום. אל תיקחו את האחריות עליכם.  

האם ניתן להחליף מנעול לדלת זכוכית ?

את מנעול דלת הזכוכית ניתן בהחלט להחליף. ושוב, גם כאן אנו ממליצים להיעזר באנשי מקצוע המומחים בתחום.

האם אפשר לצבוע דלת זכוכית? ( האם ניתן להוריד צבע? )

כמובן שניתן לצבוע דלת זכוכית, ולהוסיף עיצובים על גביה. אך לא ניתן להוריד את הצבע לאחר שהושם. יתרון בולט ומשמעותי כאן בצביעה שמחזיקה לאורך זמן ואינה דוהה…

האם יש משמעות לסוג פתיחת דלתות זכוכית ?

תלוי במקום, בדרישה, בנוחות ובגישה למקום. דלתות זכוכית ניתנות להשמה בווריאציות שונות כפי שתראנו לעיל. 

לסיכום דלתות זכוכית – 

דלתות זכוכית מהוות כלי שיווקי חזק יחד עם זאת גם אלמנט עיצובי יוקרתי.

את דלתות הזכוכית קל לתחזק עם חומרי ניקוי המיועדים לכך בלבד ובקלות יתירה.

ניתן לקבל דלתות זכוכית בעובי של 8 מ"מ או 10 מ"מ, תלוי במיקום הדלת.

דלתות זכוכית יכולות להתקבל עם מגוון של עיצובים, צבעים ודוגמאות.

בהצלחה.

אתגר בזכוכית עומדים לשירותכם לכל שאלה, בקשה והצעת ייעול.

 

פוסטים קשורים

גגון זכוכית אתגר בזכוכית
גגון זכוכית

גגון זכוכית

אתגר בזכוכית | etgarglass גגון זכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת

המשך »
חיפויי זכוכית

חיפויי זכוכית

אתגר בזכוכית | etgarglass חיפויי זכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת

המשך »
צריבות

צריבות

אתגר בזכוכית | etgarglass צריבות בזכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת

המשך »
סקיילייט

סקיילייט

אתגר בזכוכית | etgarglass סקיילייט באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת בכדי

המשך »
סגירת חלל

סגירת חלל

אתגר בזכוכית | etgarglass סגירת חלל בזכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול

המשך »
נישות

נישות

אתגר בזכוכית | etgarglass נישות מזכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת

המשך »
משרדים

משרדים

אתגר בזכוכית | etgarglass משרדים מזכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת

המשך »
מראות אתגר בזכוכית
מראות

מראות

אתגר בזכוכית | etgarglass מראות באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת בכדי

המשך »

שתפו עם חברים בקליק

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

עדיין מתלבטים

תנו למומחים שלנו לעזור לכם

צרו קשר עם הנציגים שלנו עכשיו

רק רגע לפני שאתם עוזבים את האתר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Call Now Button דילוג לתוכן Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.