...

אתגר בזכוכית | etgarglass

חיפויי זכוכית

באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת בכדי שהמוצר יחזיק מעמד לתקופה ארוכה ככל שניתן בכל תנאי שימוש. חיפויי זכוכית ברמה גבוהה

לחיפויי זכוכית שתי יעודים עיקריים : שדרוג ההמראה בהיבט העיצוב והחלק השני הינו קלות הביצוע – ללא לכלוך, בעלי מקצוע מסוגים שונים, ביצוע כמעט מיידי – תוך מספר שעות או ימים.
ההשפעה על המראה באמצעות חיפויי זכוכית היא מדהימה. ניתן לראות את זה כאשר בוחנים את המצב "לפני" ו"אחרי".
תהליך העבודה פשוט יחסית: מבצעים מדידות , מייצרים את הזכוכיות לפי מידה וההרכבה באתר הלקוח אורכת, בדרך כלל, לא יותר ממספר שעות.
לאחר ביצוע העבודה , ניתן לשמוע מהלקוחות האת הביטויים הבאים: "מדהים", "שיגעון" , "אי אפשר להכיר את המקום" ועוד.
חיפויי זכוכית נפוצים במקומות הבאים :
• חיפויי זכוכית במטבחים :קל לניקוי,ניתן להתקין על החרסינה,מבחר גדול של צבעים ודגמים, אפשרות להדפסות של דוגמאות וציורים, התקנה מהירה ונקיה.
• בלובי של בתים פרטיים ,משרדים, בתי מלון
• חיפויי זכוכית כאלמנטים עיצובים בחנויות, בתי קפה ומסעדות
• חיפויי זכוכית בפיר של מעליות ועוד.
כמו-כן, אנחנו מבצעים הדפסות דיגיטאליות וחריצה אומנותית על זכוכית. שיטות הללו מאפשרות לספק מענה מחודד יותר לדרישות המיוחדות בתחום העיצוב.

גלריית תמונות

רוצה לקבל הצעת מחיר?

יש לך שאלה?

חייג עכשיו : 0505590692

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צור איתנו קשר עכשיו

חיפוי זכוכית – איכות ויוקרה במקום אחד

הזכוכית הפכה לחומר גלם פרקטי ופופולרי בכל רחבי העולם, כך גם קבלה מקום כבוד בעיצוב יוקרה וסטייל בשל תכונתה העיקרית של הזכוכית שמחזירה כמעט את כל האור. אפקט שנוצר מכך הוא ברק וזוהר לעומת כמעט כל חומר גלם אחר שמשתמשים בו בעולם העיצוב הקלאסי.

חיפוי זכוכית למטבחים ולקירות משדרג לאין שיעור את החלל והעיצוב. ברק שמשתקף מבעד לחיפוי הזכוכית משרה יוקרה. מלבד תכונת הזכוכית שמבליחה מיד בכניסתנו לחדר, לאולם או לכל מקום אחר.

תמונה שווה אלף מילים, ובכל זאת באנו כאן להסביר על החיפוי, מקורו, יתרונות וחסרונות חיפוי זכוכית ותהליך הייצור.

 

מהו חיפוי זכוכית ?

חיפוי קיר מזכוכית, הוא למעשה הדבקה של זכוכית על הקיר. כמה שזה נשמע פשוט, אבל חיפוי זכוכית, זה אכן כך בפועל.. בין אם אין בכוונתכם לשבור קירות ולהיעזר בתכנון ועיצוב הדורש הון תקציבי, ובין אם פשוט בא לכם ליצור יוקרה בחלל החדר או אולם אירועים, הוספת חיפוי זכוכית יוצרת אור יקרות, שכן אחת מתכונותיה של הזכוכית וחיפוי הזכוכית בפרט, היא העברת האור כמעט במלואו. אם חסמנו את צידה האחד, האור לא יועבר לצידו השני, אלא יוקרן חזרה, וזה למעשה זריקת אור החוזרת לעין המתבונן וחיפוי זכוכית אכן מבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר בתחום החיפוי בכלל וחיפוי זכוכית בפרט.

חיפוי הזכוכית יבצע את המשימה של אור יקרות וברק לכל חדר וחלל שבו תחליטו לעצבו.

 

כיצד מייצרים חיפוי זכוכית ?

תהליך ייצור חיפוי זכוכית הוא קל ופשוט. התהליך  מתחיל בבית הלקוח, אשר שם אנו מודדים את השטח. מדידה זו חשובה להמשך העבודה שלנו לביצוע חיפוי זכוכית, שכן כל מ"מ שאינו מחושב, יאלץ אותנו לעבודה כפולה ומיותרת. על כן, עבודה דייקנית הכרחית בתחום הזכוכית וחיפוי זכוכית בפרט.

ממשיכים בחיפוי? לאחר שלקחנו מדידות בבית הלקוח, אנו חוזרים למפעלנו ועל פי מידות הזכוכית, אנו מתחילים בביצוע תהליך החיפוי. הזכוכית תחילה עוברת חיתוך, לאחר מכן ליטוש ופינויים לחשמל, אם יש צורך.

כעת ממשיכים בתהליך חיפוי הזכוכית לביצוע חיסום, ובמידת הצורך צביעה או הדפסה דיגיטלית. וקיבלנו חיפוי זכוכית מושלם על פי דרישת הלקוח והתאמתו לצרכיו.

 

היכן מתאים להתקין חיפוי זכוכית ?

חיפוי זכוכית מתאים ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. בין אם בקירות הבית ובין עם בקירות משרד, חדרי מטבח וחדרי רחצה או כל קיר אחר אשר תבחרו לעצב. חיפוי זכוכית יוסיף נופך של יוקרה וזוהר.

כל קיר יכול להיות מתאים לחיפוי זכוכית. מקום לביצוע חיפוי, צריך להיות נקי לפני ההדבקה אך יחד עם זאת תמיד כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום הזכוכית וחיפוי זכוכית בפרט, שכן עבודה עם זכוכית, כל שכן עם חיפוי זכוכית עדינה ביותר ונדרשת כאן מיומנות, מקצועיות וכן תו תקן ישראל, שיש ברשותנו, כמובן.

המקום השכיח לחיפוי זכוכית, הינו בקירות מטבחים אך החיפוי יכול להתאים לכל קיר מקירות הבית ובית העסק. 

חיפוי בכלל וחיפוי זכוכית בפרט בהחלט מוסיף עיצוב יוקרתי ברמה אחרת.

 

תהליך התקנת חיפוי זכוכית  

כפי שציינו לעיל, תהליך ייצור חיפוי זכוכית קל ופשוט. וכך גם תהליך התקנת החיפוי.

יש לתת את הדעת על כמה נקודות חשובות בחיפוי זכוכית :

 • חיפוי זכוכית חייב להיות על קיר חלק. כמובן שניתן לבצע החלקה על הקיר, אך אם הקיר בעל בליטות ו/או עם סדקים עבים יתכן והדבר יקשה על החיפוי ויש לבדוק כל מקרה לגופו.
 • עבודת חיפוי הזכוכית נעשית באופן מדויק ומלאכת הדיוק בחיפוי הזכוכית הינו משמעותי ביותר, ולכן יש לתכנן מראש את מיקום השקעים.
 • גובה החיפוי –  בדרך כלל, גובה החיפוי ייקבע לפי הארונות העליונים במטבחים, ולכן כדאי לתת את הדעת על גוון הארונות ושאר האלמנטים הקבועים באותו החלל כדי לא ליצור עומס על עיצוב החיפוי.
 • בחיפוי למטבח בעל אופי שקט וסולידי, יתכן וחיפוי זכוכית בעל אופי בולט יותר עם אלמנטים וצבעים בולטים יוכלו להשתלב טוב יותר לעומת חיפוי למטבח בעל אופי וצבעים בולטים. במקרה זה, מומלץ לבחור חיפוי זכוכית עם צבע עדין יותר.

 

אילו סוגי חיפוי זכוכית ?

קיימים שלושה סוגי זכוכית לחיפוי והם הנפוצים ביותר:

 • חיפוי מזכוכית מחוסמת
 • חיפוי מזכוכית טריפלקס
 • חיפוי מזכוכית בידודית

הזכוכית המומלצת ביותר בשוק עבור חיפוי הזכוכית, ועמה אנו עובדים הינה זכוכית בעובי 6 מ"מ אשר היא מלוטשת ומחוסמת והמומלצת עבור חיפוי מסוג זה.

הסיבה שאנו משתמשים בסוג זה של זכוכית לחיפוי ובעובי הזה, עבור זכוכיות במטבחים היא משום שבמטבח ישנם משטחים ואזורים המגיעים לטמפרטורות גבוהות ולכן יש צורך במקדם הגנה של ליטוש וחיסום הזכוכית על מנת שלא תתנפץ, חלילה מהחום. 

חיפוי הזכוכית חייב לעמוד בכל התקנים, כמובן שעל כל סוג של זכוכית יש צורך בתו תקן ישראלי מותאם, ולכל סוג של חיפוי התקן המותאם לו וחובה עליכם לוודא שכן זו הזכות שלכם לשמירת ביטחונכם.

 

האם ניתן לצבוע את החיפוי ?

את חיפוי הזכוכית ניתן לצבוע בכמה גווני יסוד , כמו כן ניתן לשלב בחיפוי זכוכית גם הדפסה דיגיטלית בהתאם לרצונותיו וצרכיו של הלקוח והאפשרויות בחיפוי הן רבות ביותר.

 

האם ניתן להסיר את הצבע מזכוכית החיפוי ?

לא ניתן להסיר את הצבע מחיפוי הזכוכית, וטוב שכך.. זהו מקדם ההגנה של עיצוב הזכוכית בחיפוי בכך שהעיצוב נשאר ללא התבהרות ושחיקה עם השנים ואיכות החיפוי גבוהה מתמיד. לכן כדאי וראוי לתת את הדעת על הבחירה בעיצוב חיפוי הזכוכית טרם הביצוע, הכולל חיפוי בעיצוב קלאסי שכן טרנדים משתנים לעיתים תכופות, ושל חיפוי זכוכית בפרט אך שוב, זוהי בחירה של הלקוח בלבד וזהו מקדם ההגנה לחיפוי, הטוב ביותר עבורו.

 

יתרונות חיפוי זכוכית –

מספר יתרונות בחיפוי הזכוכית שמנינו לעיל ונרחיב כאן שוב:

 • עמידות החיפוי מסוג זכוכית- אנו משתמשים בזכוכית המומלצת על פי תו תקן ישראלי, שעברה חיסום והיא חזקה מפני חום ופגיעות.
 • חיפוי זכוכית- ניקיון וקלות התחזוקה – חיפוי זכוכית למטבח מיוצר ביחידות שלמות ושטח הפנים של חיפוי הזכוכית הינו חלק ואין בו חריצים, לכן גם קלות הניקיון. תנו דעתכם לנקות את החיפוי אך ורק עם חומרי ניקוי המיועדים לזכוכית.
 • לחיפוי אין רובע – מה זה אומר? הרובע מתלכלך מכתמי שמן וקשה לנקותו. חיפוי זכוכית אינה צוברת התזות וכתמי שמן ואין בחיפוי חריצים אשר יכולים להצטבר בהם לכלוך.
 • חיפוי זכוכית- קלות התקנה –  חיפוי זכוכית קל להתקנה ונחתך באופן מדויק להפליא. גימור החיפוי נעשה בצורה מושלמת ומותאמת עבור הלקוח. זמן התקנת החיפוי אורך כמספר שעות בודדות.
 • חיפוי זכוכית בעיצוב – יוקרה וזוהר שמופץ מהחיפוי בכל עת בחלל החדר, בזכות תכונת האור של הזכוכית, כפי שהזכרנו בתחילת המאמר על החיפוי זכוכית.

 

לסיכום חיפוי זכוכית  

חיפוי זכוכית נעשה בצורה קלה ומדויקת להפליא. מלאכת המדידות והחיתוך בחיפוי חייבת להיעשות על ידי מומחים בתחום הזכוכית והחיפוי בפרט.

מגוון רחב של סגנונות ועיצובים לחיפוי בזכוכית והמגוון רק גדל וללקוח יש אפשרויות בחירה מרובות וסגנונות חיפוי מרהיבות.

ניתן להתקין חיפוי זכוכית בכל קיר ובלבד שיהיה ללא בליטות או סדקים.

לפני בחירת החיפוי, חשוב שתבדקו ותחשבו היכן תרצו למקם שקעים למיניהם.

חיפוי הזכוכית ייעשה על הצד הטוב ביותר, בעובי של 6 מ"מ ובזכוכית מחוסמת לפי תו תקן ישראלי. 

ניקיון החיפוי יעשה באמצעות חומרי ניקוי המיועדים לזכוכית בלבד.

התקנת חיפוי הזכוכית תעשה תוך מספר שעות בודדות, ותקבלו מיד חלל המוקרן באור יקרות.

 

בהצלחה.

אתגר בזכוכית עומדים לשירותכם לכל שאלה, בקשה והצעת ייעול.

 

פוסטים קשורים

גגון זכוכית אתגר בזכוכית
גגון זכוכית

גגון זכוכית

אתגר בזכוכית | etgarglass גגון זכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת

המשך »
חיפויי זכוכית

חיפויי זכוכית

אתגר בזכוכית | etgarglass חיפויי זכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת

המשך »
צריבות

צריבות

אתגר בזכוכית | etgarglass צריבות בזכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת

המשך »
סקיילייט

סקיילייט

אתגר בזכוכית | etgarglass סקיילייט באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת בכדי

המשך »
סגירת חלל

סגירת חלל

אתגר בזכוכית | etgarglass סגירת חלל בזכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול

המשך »
נישות

נישות

אתגר בזכוכית | etgarglass נישות מזכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת

המשך »
משרדים

משרדים

אתגר בזכוכית | etgarglass משרדים מזכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת

המשך »
מראות אתגר בזכוכית
מראות

מראות

אתגר בזכוכית | etgarglass מראות באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת בכדי

המשך »

שתפו עם חברים בקליק

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

עדיין מתלבטים

תנו למומחים שלנו לעזור לכם

צרו קשר עם הנציגים שלנו עכשיו

רק רגע לפני שאתם עוזבים את האתר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Call Now Button דילוג לתוכן Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.