...

אתגר בזכוכית | etgarglass

מקלחונים מזכוכית

באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת בכדי שהמוצר יחזיק מעמד לתקופה ארוכה ככל שניתן בכל תנאי שימוש. מקלחונים מזכוכית ברמה גבוהה.

במקלחונים אותם אנחנו מייצרים ומספקים לך – אין הצטברות אבנית ולכלוך, ואין צורך לניקוי באמצעות חומרים כימיים. נספק לך את המקלחון לפי המידה והצורה הדרושה לך.
ברוב המקלחונים המשווקים כיום קיימת הצטברות אבנית ולכלוך. את האבנית מנקים באמצעות חומרים כימיים הפוגעים בניקל וחלקי הגומי – מראה החיצוני של המקלחון נפגם. כמו-כן, עלות החומרים מגיעה למאות שקלים בשנה והטיפול מצריך שעות רבות של עבודה מאומצת.
לקוח/ה יקר/ה, אנו נספק לך מקלחון שהניקוי שלו מצריך רק לעבור עם מטלית לחה.
שיטת העבודה שלנו: ביקור בבית הלקוח לצורכי מדידות, תכנון המקלחון והפקת מפרט עבודה ברור ומדויק. שלב הבא, כמובן, התקנת המקלחון . זמן אספקה – עד שבוע ימים.
אנו משתמשים בזכוכית, פרזול וחלקי גומי ממקורות איכותיים ביותר. מכיוון שבניקיון המקלחונים שלנו לא משתמשים בחומרים כימיים – הם נראים כמו חדשים גם לאחר מספר שנים.
לקוח יקר, אם אתה מעוניין לחדש את חדר האמבטיה בנוסף למקלחון, נוכל להציע לך מראה חדשה, מדפים, דלת זכוכית ועוד.

גלריית תמונות

רוצה לקבל הצעת מחיר?

יש לך שאלה?

חייג עכשיו : 0505590692

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צור איתנו קשר עכשיו

מקלחונים – מקלחוני זכוכית עיצוב של יוקרה

עולם העיצוב התקדם בצעדי ענק מרקיעי שחקים וכמותם גם עיצוב חדרי אמבט ומקלחונים. סוגים מסוגים שונים ניתן למצוא בעיצוב חדרי אמבט ומקלחונים בפרט ואלו החובבים חופש, מרחב בשילוב של יוקרה וסטייל, מוצאים את עצמם לא אחת בעולם של מקלחונים העשויים זכוכית יוקרתית, שקופה או שקופה למחצה ללא מחסומים אך עם גבולות ברורים ומאפשרים.

 זכוכיות מקלחונים בהקשר ההיסטורי

הזכוכית מהווה ככלי המשמש ליוקרה ואלו שהתאהבו בעיצוב הזכוכית, ימשיכו לקרוא את המאמר שלנו על מקלחונים מזכוכית, עיצוב, בטיחות וסטייל.

גלגולים שונים עברה הזכוכית עד למעמדה הנכבד בימינו בעולם הסטייל ועיצוב ומקלחונים בפרט. בעבר הזכוכית  הייתה געשית, וסותתה לסכינים, חיצים וכלי מלחמה. ייצור הזכוכית על ידי בני אדם, החל לפני אלפי שנים.

זכוכית גולמית, מתקבלת כתוצאה מחימום רכיבי התערובת בכור היתוך. חומרי הגלם הינם חול, סודה וסיד עד לחימום בטמפרטורה של  1,000 מעלות צלזיוס. זו למעשה הזכוכית הגולמית ממנה ניתן להפיק מגוון רחב של זכוכיות שונות.

תהליך ראשוני ליצירת זכוכית בעבר הינה מן האפר שנשאר משריפת זרעים אשר התחבר עם החול בטמפרטורה גבוהה וכך נוצרה זכוכית סיליקטית . בהוספת אשלגן חמצני K2O, ניתן לקבל זכוכית שקופה. בזכוכית זו, השתמשו לייצור תכשיטים ובקבוקונים.

בחצי השני של המאה העשרים, השימוש בזכוכית התרחב ליצירת מעטפת של בניינים וגורדי שחקים בפרט.

מדוע דווקא זכוכית במקלחונים ?

לזכוכית בכלל, וזכוכית במקלחונים בפרט, יתרון אופטי נכבד בעיקר במקומות בהם אנו רוצים לעצב יוקרה וליצור תחושת מרחב, כיוון שכמעט כל האור הפוגע בזכוכית מוחזר ולכן נוצרת תחושת מרחב.

תנו לאור להיכנס – זו לא סתם אמירה, אלא דרך עבודה בעיצוב מקלחונים.

הזכוכית שמייצרים היום הינה עמידה בחוזקה וניתן להתייעץ עמנו על מנת למקסם את איכות הזכוכית בהתאם לדרישה ובהתאם לתקציב, כמובן.

היופי בזכוכית- מקלחונים מזכוכית לא שקופה –

נכון, יש את אלו השוחרים זכוכית שקופה, מראה נקי וקלאסי. ויש את אלו שיעדיפו טשטוש ובגוון נוסף של הזכוכית.

יופי זה לא הכל – מקלחונים מזכוכית זה בטוח?

נכון, יופי זה לא הכל אבל חשוב לנו מאוד האסתטיקה כמו גם הבטיחות. ובטיחות מבחינתנו, זה מעל לכל ולכן כל הזכוכיות שאנו עובדים איתן הן מחוסמות ועל פי תו תקן ישראלי. בטיחות, מעל לכל !!

מקלחונים מזכוכית מחוסמת זכו לביקורות גבוהות ומעולות משום שהזכוכית עברה טיפול תרמי באמצעות חימום בטמפ' מבוקרת וקירור מהיר אשר אלו מעלים פי כמה את חוזקה מזכוכית רגילה ומשאירים אותה באותו העובי.. יתרון מובהק !

כמובן שיתרונה של  הזכוכית המחוסמת, היא כאשר זו מתנפצת, זה יהיה לרסיסים קטנים בניגוד לזכוכית רגילה שנשברת לחלקים גדולים והסכנה גדולה עד מאד.

ובכל זאת, אין סיכון במקלחונים מזכוכית ? אחרי הכל, זה זכוכית..

ראשית, עובי הזכוכית של המקלחונים הינו בעוביו של 8 ס"מ, לא פחות. כמו כן, הזכוכית מחוסמת ומלוטשת.

אנו מבינים את החשש, אך מקדם הביטחון של זכוכית מחוסמת במקלחונים נותן לנו, את הרוגע והשקט שסיפקנו מוצר כלאמר מקלחונים – טובים, איכותיים, מעוצבים וכמובן מעל לכל מקלחונים בטוחים.

הזכוכית ברמת צפיפות גבוהה במקלחונים, המסילות, החומרים, האיטום הם הטובים ביותר ונותנים קודם כל לנו, מקלחונים בתוצרים מעולים ברמת גימור גבוהה, בנוסף לניראות ולתחושת מרחב.

ונזכיר כאן שוב, שהזכוכית שאנו עובדים איתה, ובמקלחונים בפרט עברו תו תקן ישראלי.

אילו עוד יתרונות יש במקלחונים מזכוכית?

לזכוכית יתרונות רבים בעיצוב פנים וחוץ ויתרונותיה ניכרים גם במקלחונים וחדרי אמבט ואלו הם:

  • מרחב – קודם כל מרחב. זהו ניצול מקסימלי של החלל. מקלחונים לעיתים נמצאים בחדר קטן ומקלחונים מזכוכית לא יצור חסימה ויזואלית אלא חלל מרחבי.
  • יוקרה – אם בעיצוב עסקינן, הרי שהזכוכית היוקרתית תפסה מקום נכבד בעיצוב ובעיצוב מקלחונים בפרט. מקלחונים מזכוכית, זה עולם אחר של יופי ואסתטיקה.. היוקרה בעיצוב משנה את פני החדר כולו.
  • ניקוי- מקלחונים מזכוכית קל מאוד לתחזק ולנקות. בניגוד לאריחי קרמיקה אין שימוש ברובה שלו נטה לצבור עובש.
  • הצפה – במקלחונים מזכוכית יתרון משמעותי בניקיון חדר האמבט, בניגוד לוילון, המים אינם יוצאים מהתחום של המקלחונים ושאר החדר נשאר נקי ובטוח מהחלקות.
  • התקנה- ההתקנה של מקלחונים הינה די מהירה, תוך שעות ספורות. פתרון מצוין לדירות שכורות ויחידות הורים.

קראנו על היתרונות. מהם החסרונות של מקלחונים מזכוכית ?

חשוב שתדעו את החסרונות כמו גם את היתרונות של הזכוכית ומקלחונים מזכוכית בפרט.

למקלחונים מזכוכית מקדם בטיחות גבוהה עם תו תקן ישראלי, אך אלו הם החסרונות, עברו עליהם לפני קבלת החלטה בדבר מקלחון מזכוכית.

בכל מקרה של התלבטות או חשש כלשהו, אל תהססו להתייעץ, לשאול ולפרוס בפנינו את הדילמות, אנו כאן בשבילכם ונלווה אתכם עד לתוצר המוגמר ורמת שביעות גבוהה ביותר .

ואלו הם החסרונות במקלחונים מזכוכית :

  • זה אחרי הכל זכוכית- וזו עלולה להישבר בניגוד לפלסטיק. אך תנו דעתכם, שאם הגעתם להחלטה בדבר רכישת מקלחון זכוכית, ודאו שהזכוכית מחוסמת ומיוצרת באיכות גבוהה. כמו כן, בקשו לראות תו תקן ישראלי. הבטיחות שלכם חשובה.
  • תחזוקה- למקלחונים מזכוכית חיבורים וחלקי מתכת ופלסטיקה, את אלו יש לנקות היטב ולאחר שנים קיים צורך בהחלפה. לכן, השתמשו אך ורק בחומרי ניקוי מתאימים על פי הוראות היצרן וכאשר יגיע הזמן להחליף חלקים, היעזרו רק באנשי מקצוע המומחים בתחום זה.

לסיכום- מקלחונים מזכוכית

החלטתם שאתם הולכים על מקלחון מזכוכית, בחירה מצוינת לניצול המרחב ועיצוב יוקרתי.

חוששים, מתלבטים ורוצים לדעת  עוד על  מקדם ביטחון? היו בטוחים ורגועים שהזכוכית שלנו הינה מחוסמת ובעלת תו תקן ישראלי.

ניקיון ותחזוקה של מקלחונים מזכוכית הינו מהקל ביותר, אך הקפידו להשתמש אך ורק בחומרי ניקוי מותאמים. כמו כן, תחזוקת המקלחונים דורשת תשומת לב ברבות השנים, בהתאם לאיכות וטיב חלקי החילוף. הקפידו להיעזר רק במומחים ובאנשי מקצוע.

מקלחונים מזכוכית זו בחירה מצוינת בעיצוב מתקדם.

בהצלחה.

אתגר בזכוכית עומדים לשירותכם לכל שאלה, בקשה והצעת ייעול.

פוסטים קשורים

גגון זכוכית אתגר בזכוכית
גגון זכוכית

גגון זכוכית

אתגר בזכוכית | etgarglass גגון זכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת

המשך »
חיפויי זכוכית

חיפויי זכוכית

אתגר בזכוכית | etgarglass חיפויי זכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת

המשך »
צריבות

צריבות

אתגר בזכוכית | etgarglass צריבות בזכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת

המשך »
סקיילייט

סקיילייט

אתגר בזכוכית | etgarglass סקיילייט באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת בכדי

המשך »
סגירת חלל

סגירת חלל

אתגר בזכוכית | etgarglass סגירת חלל בזכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול

המשך »
נישות

נישות

אתגר בזכוכית | etgarglass נישות מזכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת

המשך »
משרדים

משרדים

אתגר בזכוכית | etgarglass משרדים מזכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת

המשך »
מראות אתגר בזכוכית
מראות

מראות

אתגר בזכוכית | etgarglass מראות באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת בכדי

המשך »

שתפו עם חברים בקליק

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

עדיין מתלבטים

תנו למומחים שלנו לעזור לכם

צרו קשר עם הנציגים שלנו עכשיו

רק רגע לפני שאתם עוזבים את האתר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Call Now Button דילוג לתוכן Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.