...

אתגר בזכוכית | etgarglass

משרדים מזכוכית

באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת בכדי שהמוצר יחזיק מעמד לתקופה ארוכה ככל שניתן בכל תנאי שימוש. בניית משרדים מזכוכית ברמה גבוהה

באמצעות זכוכית ניתן להקנות למקום תדמית עסקית מכובדת ולהפוך מקום אפור למקום מואר ויוקרתי.

חלוקת שטח באמצעות זכוכית : מחיצות , דלתות, קירות וחדרי זכוכית. כאן אין צורך בבניה גסה, הקמה מהירה וחוסכת שטח.

גלריית תמונות

רוצה לקבל הצעת מחיר?

יש לך שאלה?

חייג עכשיו : 0505590692

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צור איתנו קשר עכשיו

מחיצות זכוכית למשרדים

נסו לדמיין בנפשכם, משרדי יוקרה, כדוגמת משרדי היי-טק, ללא מחיצות זכוכית במשרדים?

אי אפשר, נכון? זה משום שהם, ועוד רבים כמותם השכילו להבין שמחיצות זכוכית למשרדים, זה לא רק טרנד חולף… זה עיצוב שמקנה הרבה מעבר לעובדים, למנהלים וללקוחות קיימים ופוטנציאלים.

רקע למחיצות זכוכית למשרדים

כחלק מהמהפכה בעולם העיצוב, נכנסה הזכוכית כחומר גלם חזק יותר מתמיד המהווה בסיס איתן למחיצות זכוכית למשרדים כעיצוב ברמת גימור גבוהה הן ברמה המקצועית, הן ברמת התקשור בין העובדים והן ברמת ניהול.

קיר בהגדרתו, ומחיצות זכוכית למשרדים בפרט, מהווה אלמנט אדריכלי בסיסי המשמש להפרדה בין חללי המבנה והשראת אווירה יוקרתית.

מחיצות זכוכית במשרדים יכולות להוות כמשטח פונקציונלי, המאפשר שימוש בשטחו, כגון התקנת מתקנים שונים כגון: גופי תאורה, מתלים למיניהם. מחיצות הזכוכית יכולות גם להכיל בתוכן מעברים, כגון: פתח להעברת קווי חשמל וכו'.

מחיצות זכוכית למשרדים מהוות גם אלמנט עיצובי ועל ידי מעט עבודת מחקר על אופי המקום וסגנונו ניתן לעצב את המחיצות ליצירת השראה מותאמת.

מחיצות זכוכית למשרדים, אינן מהוות רק כמחיצה בלבד. הן יכולות להוות כקירות דקורטיביות בעלות נושא, מיתוג ופרסום. כמו כן, מחיצות הזכוכית במשרדים מהוות הפרדה בין תחומים, תפקידים ונושאים תוך התחשבות בגודל החלל, ובחירת צבע או סגנון מחיצות הזכוכית.

את מחיצות זכוכית למשרדים, עושים בעובי של 10 מ"מ, כשהזכוכית מחוסמת ומלוטשת, אלא אם עושים את המחיצות זכוכית חלבי או עם דגמים. ניתן לקבל את המחיצות זכוכית גם עם פרופילציה מסביב, עם דוגמאות לרוב.

מחיצות זכוכית למשרדים או חומר גלם אחר?

אם אתם מתלבטים אם להוסיף מחיצות זכוכית למשרדכם או חומר גלם אחר, אוכל לציין שמחיצות זכוכית מהוות יתרון גדול במשרדים בכך שלמעשה אין צורך בעבודה מאומצת כמו בניית קירות מכל סוג אחר, שכן מחיצות זכוכית קלות להתקנה, חסכון ענק בתקציב, בבניה ובעיצוב.

מחיצות זכוכית למשרדים לעבודה פרודוקטיבית

אחת התכונות של הזכוכית היא החזרת האור, כמעט בשלמותו. אם כי אפשרויות עיצוב, הדפסה דיגיטלית, חספוס ועוד רבים, הם אופציונליים אך החזרת האור ועובייה של הזכוכית הן כלי פרודוקטיבי משמעותי במשרדים.

איך מחיצות זכוכית במשרדים מעלות פרודוקטיביות, אתם שואלים? ובכן, כאשר צוות משרד נמצא במחיצות זכוכית שקופה או שקופה למחצה, הכל "שקוף"… כולם רואים ויותר מכך, נראים. כל עובד רוצה שההנהלה תראה אותו כעובד חרוץ, יעיל ותורם למקום עבודתו. עם מחיצות הזכוכית במשרדים הדבר בא לידי ביטוי ברמה הגבוהה ביותר המאפשר לעובדים.

בסופו של דבר, פרודוקטיביות והתייעלות העובדים עולה, עם מחיצות הזכוכית ולמעשה גם הרווחים הכלכליים.

מחיצות זכוכית למשרדים, טבעי שזה שקוף

מחיצות זכוכית במשרדים מהוות חדירת אור טבעי לחלל המשרדים ובתוך חלל המשרדים, כמובן תלוי בכיוון חלונות חיצוניים וכיוון המבנה.

התנהלות משרדים המכילים מחיצות זכוכית, מכילים עובדים שאינם חוששים לעבוד במחיצות שקופות ככל שתהיינה, מול עצמם, מול שאר הצוות וכמובן מול ההנהלה. העבודה זורמת וקולחת. להיות עם ולהרגיש בלי, כלאמר לכל אחד ואחת יש את הפרטיות שלהם, אך מחיצות הזכוכית מהוות איחוד וחיבור כמו גם ההפרדה.

האם מחיצות זכוכית למשרדים פוגעות בפרטיות העובד?

ובכן, זו שאלה שאכן ראויה להישאל וחשוב לתת את הדעת עליה. מחיצות זכוכית מונעות מן העובדים התנהלות כמו בתוך משרד עם קירות אטומים כשאיש היישר בעיניו יכול לעשות, גם אם אנו יוצאים מתוך נקודת מחשבה שכולם הגונים, כולם מקצועיים וכולם עם מוסר עבודה גבוה מעל גבוה, אין כאן מקום של רשות היחיד אלא רשות הציבור, ועל כל אחד מהעובדים לדעת שמקומות של רשות יחיד לא נמצאים בכפיפה עם משרד המכיל מחיצות זכוכית.

היתרונות גדולים על החיסרון, שכן הוואי חברתי במשרד המכיל מחיצות זכוכית, המוטיבציה הגבוהה ונראות של עבודה עם עשייה, במשרדים עם מחיצות זכוכית גדולים לאין שיעור.

יתרונות במחיצות זכוכית למשרדים

מספר יתרונות במשרדים עם מחיצות זכוכית, והם:

  • חסכון תקציבי- כאשר רוצים ליצור הפרדה של חלל גדול, מחיצות זכוכית תופסות שטח פנים קטן יותר ותקציב דל ביותר לעומת קירות מכל סוג אחר.
  • עיצוב מחיצות זכוכית במשרדים- ניתן לעצב את המחיצות זכוכית במגוון רחב בהתאם לרצונו של הלקוח ודרישתו.
  • תעתועי מרחק- מחיצות הזכוכית מהוות פאן נוסף בתעתועי מרחק בתכנון נבון של עיצוב החלל.
  • מרווח- משרדים המכילים מחיצות זכוכית יוצרים תחושה מרחבית שכן קירות אטומים מכל סוג יחסמו ויזואלית את החלל.
  • שקיפות בין ההנהלה לעובדים- מחיצות מכל סוג, נחוצות במשרדים המכילים עובדים רבים ומעטים כאחד. מחיצות הזכוכית המאפשרות את ההפרדה המוחלטת בין כל עובד, אך יחד עם זאת מאפשרות להנהלה ראיה מרחבית בכל הנעשה בחלל אחד.

לסיכום: מחיצות זכוכית למשרדים

הפרדה קלה יעילה, זולה יחסית, תהיה באמצעות מחיצות זכוכית למשרדים. ההתקנה קלה, פשוטה ומהירה, לא רק לעומת בניית קירות מבטון או כל סוג אחר, אלא בכלל.

לפני שאתם בוחרים מחיצות זכוכית, נא בדקו אם יש צורך במעבר של קווי רשת, קווי חשמל או עיצובים למיניהם כגון סוגים שונים של זכוכיות ואף הדפסות דיגיטליות על גבי מחיצות זכוכית במשרדכם. תכנון נבון יביא למניעת תקלות לאחר ההתקנה, ומינימום עוגמת נפש אם לא תכננתם נכון את כל האפשרויות והתרחישים האפשריים במשרדכם.

בחרתם מחיצות זכוכית למשרדים? תוכלו ליהנות מאור טבעי, בתנאי שיש גם חלונות חיצוניים מיטיבים ובכיוונים הנכונים.

כמו כן, שקיפות מלאה תהיה לכם עם העובדים שלכם ותוכלו ליהנות מהוואי חברתי שיועיל להם, העובדים ולכם כרווחה כלכלית בסופו של יום.

 

בהצלחה.

אתגר בזכוכית עומדים לשירותכם לכל שאלה, בקשה והצעת ייעול.

 

פוסטים קשורים

גגון זכוכית אתגר בזכוכית
גגון זכוכית

גגון זכוכית

אתגר בזכוכית | etgarglass גגון זכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת

המשך »
חיפויי זכוכית

חיפויי זכוכית

אתגר בזכוכית | etgarglass חיפויי זכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת

המשך »
צריבות

צריבות

אתגר בזכוכית | etgarglass צריבות בזכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת

המשך »
סקיילייט

סקיילייט

אתגר בזכוכית | etgarglass סקיילייט באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת בכדי

המשך »
סגירת חלל

סגירת חלל

אתגר בזכוכית | etgarglass סגירת חלל בזכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול

המשך »
נישות

נישות

אתגר בזכוכית | etgarglass נישות מזכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת

המשך »
משרדים

משרדים

אתגר בזכוכית | etgarglass משרדים מזכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת

המשך »
מראות אתגר בזכוכית
מראות

מראות

אתגר בזכוכית | etgarglass מראות באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת בכדי

המשך »

שתפו עם חברים בקליק

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

עדיין מתלבטים

תנו למומחים שלנו לעזור לכם

צרו קשר עם הנציגים שלנו עכשיו

רק רגע לפני שאתם עוזבים את האתר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Call Now Button דילוג לתוכן Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.