...

אתגר בזכוכית | etgarglass

סגירת חלל בזכוכית

באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת בכדי שהמוצר יחזיק מעמד לתקופה ארוכה ככל שניתן בכל תנאי שימוש. סגירת חלל בזכוכית ברמה גבוהה

סגירת חלל לא מנוצל זהו אחד התחומים המובילים שלנו בעזרת המקצוענים של אתגר בזכוכית אנו ננצל כל חלל באופן הכי מדהים שראיתם ושלא עלה במחשתכם שניתן לנצל אותו תשאירו לנו את העבודה עבורכם

גלריית תמונות

רוצה לקבל הצעת מחיר?

יש לך שאלה?

חייג עכשיו : 0505590692

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צור איתנו קשר עכשיו

סגירת חלל מזכוכית

מה קורה כאשר ישנו חלל לא מנוצל, או לחילופין חלל גדול ומעוניינים לתחם חלק ממנו? בין אם התקציב משמעותי עבורכם ובין אם ניצול החלל חשוב לכם על ידי תיחום דקורטיבי תוך שמירה על מרחביות ונראות פתוחה, סגירת חלל מזכוכית זו האופציה המושלמת לבית ולמשרד.

סגירת חלל מזכוכית לחלל לא מנוצל

מהי ההגדרה של "חלל לא מנוצל"?

חלל לא מנוצל יכול להיות כל אזור שתרצו במתחם ביתכם, בניין מגורים ובבניין משרדים. זו יכולה להיות נישה צדדית, שעל ידי סגירת חלל מזכוכית, יצרנו לעצמנו עמדת עבודה פינתית, שקטה ופסטורלית במיוחד אם אתם מעצבים הממקמים את הנישות הללו עם חלון המאפשר כניסת אור טבעי.

חדר עבודה גדול כאולם, יכול להוות בסיס לסגירת כמה חללים מזכוכית המאפשרים לתחום בתוכם כמה במשרדים או פינות ישיבה. במקרה כזה, יכולנו ליצור חדר ישיבות, במקביל לעמדות משרדיות.

מהו תהליך סגירת חלל מזכוכית?

תהליך סגירת חלל מזכוכית מתחיל באופן מדויק להפליא בלקיחת מדידות בבית הלקוח. אך עוד לפני המדידות המדויקות וההכרחיות להמשך עבודה, שומה עלינו לתת את הדעת על העיצובים, הגימורים והאפשרויות הרבות הקיימות בסגירת חלל מזכוכית, שכן לאחר תהליך החיסום והליטוש, לא יתאפשר לבצע שינויים מהותיים ביותר עבור הלקוח. ועל כן, אנו ממליצים להגיע, להתרשם ולקבל ייעוץ מקצועי ולשתף אותנו על כל הצרכים והרצונות בסגירת חלל מזכוכית על מנת שנוכל לתת מענה מקצועי מירבי ולחסוך לכם רבות.

נקודה זו חשובה בתהליך סגירת חלל מזכוכית, במקרים בהם יש צורך במעברי חשמל לדוגמא, בהדפסות על גבי הזכוכית, בבחירת סוג הזכוכית והתאמת עוביה, במיקומה ביחס לחלל החדר ועוד.

סגירת חלל מזכוכית מצריכה מלאכת מחשבת נבונה ומקצועית עד כמה שידנו משגת על מנת למקסם את התוצר המוגמר למושלם ביותר עבור הלקוח.

מהן סוגי הזכוכיות האפשריות לסגירת חלל מזכוכית?

 

אקוסטיקה ובידוד מרעש סביבתי בחלל מזכוכית

זכוכית היא חומר גלם מבודד רעש נמוך, באופן יחסי.. אם זאת, עיבודה של הזכוכית ושיטות טכנולוגיות מתקדמות בימינו, מאפשרות לנו להגיע לסגירת חלל מזכוכית היוצר בידוד הן טרמי והן אקוסטי.

עוביה של הזכוכית בסגירת חלל מזכוכית מותאם לצרכי הלקוח ברמת גימור גבוהה ומקצועית.

אנו, חייבים להתאים את עצמנו לדרישת הלקוח,יחד עם זאת, לא נתפשר על איכות, גימורים וחומרי גלם נלווים בסגירת חלל מזכוכית איתן ומבודד דיו.

כאמור, אנו מחוייבים ללקוח ולתו תקן ישראלי המותאם לכל סוג של זכוכית.

אביזרים נלווים הקיימים בסגירת חלל מזכוכית

אופנה וסטייל זה עניין של טעם אישי אך גם טרנדים חולפים תדיר. יחד עם זאת, אופנה קלאסית, כמשמעה הינה מותאמת לכל הזמנים ויש סגנונות שתמיד יהיו לטעמו של מרבית הציבור, החל מסגירת חלל מזכוכית בעיצוב עדין המשדר זרימה, רוגע ושלווה ועד סגירת חלל מזכוכית בהדגשים ובצבעים חזקים לחיזוק מותג או אפיונו.

האביזרים הנלווים בסגירת חל מזכוכית תלויים ברצונו של הלקוח, כגון ידיות,קישוטים מודפסים בהדפסה דיגיטלית, הדבקת תמונה (גם תמונות אישיות שהלקוח מביא עימו) והאפשרויות רבות.

כאמור, אנו תמיד ממליצים לבצע תכנון נכון טרם לקיחת מדידות מהשטח על מנת למקסם את התוצר המוגמר והמעוצב.

בטיחות בסגירת חלל מזכוכית

כל בעל מקצוע שמכבד את עצמו, ידאג ראשית, לביטחון הלקוח. בטיחות בעבודה עם זכוכית ועבודה בסגירת חלל זכוכית בפרט, מצריך מאיתנו עבודה מדויקת, מקצועית ולא מתפשרת על תו תקן ישראלי. כמובן שלכל זכוכית יש את התו תקן הישראלי המותאם לה, ואנו מחוייבים לעמוד בתקנים אלו. 

חובה עליכם, כלקוחות לדרוש לראות תו תקן לכל זכוכית שתבחרו עבור סגירת חלל מזכוכית. זה נעשה לביטחונכם ועבורכם.

לאחר סגירת חלל מזכוכית, אפשרי להחליף מנעול?

החלפת מנעול מזכוכית לאחר סגירת חלל מזכוכית מתאפשר בקלות ומומלץ לבקש מבעל מקצוע ובעל ניסיון בתחום הזיגוג.

כל שינוי והחלפה של חלקי חילוף בסגירת חלל מזכוכית, אנו ממליצים להיעזר אך ורק באנשי מקצוע המומחים בתחום. 

סגירת חלל מזכוכית, היכן הכי מומלץ?

כל מקום בחלל הבית או המשרד,ניתן לבצע סגירת חלל מזכוכית היוצר נישה יוקרתית המחזירה אור בזכות תכונתה של הזכוכית. כמובן גם אם בחרתם סוג זכוכית מחוספסת או עם הדפס מסוים, הזכוכית שומרת על תכונותיה העיקריות ומאפשרת עיצוב של סגירת חלל מזכוכית ברמת גימור גבוהה.

סגירת חלל מזכוכית יתרונות וחסרונות

מס' יתרונות וחסרונות בסגירת חלל מזכוכית וכדאי שנכיר:

  • סגירת חלל מזכוכית בניצול מרחבי- כאשר אנו משתמשים בסגירת חלל מזכוכית להפרדה וסגירת חללים אנו מאפשרים זרימה חופשית של אור בין כל החלל ובכך נוצרת אשליה אופטית של מרחביות.
  • סגירת חלל מזכוכית עבודה פרודוקטיבית- כולם רואים ונראים. מצב זה, בסגירת חלל מזכוכית מאפשר תחרות סמויה בין העובדים, כשבסופו של יום, מעלה את סף ההכנסה של בעל העסק וההנהלה.
  • סגירת חלל מזכוכית הווי חברתי- בנוסף לסעיף הקודם, תחושת מחויבות הדדית בין מרבית העובדים. מרבית העובדים, אמרנו ולא כולם משום שלא כולם יתחברו לאותה תחושת סולידריות בשקיפות מלאה. יתרון שהוא גם חיסרון. 
  • סגירת חלל מזכוכית מאפשר חלוקה של חדרים ו/או אזורים בחלל אחד גדול ולמעשה מהווה חיסכון כלכלי אם אינכם מעוניינים לבנות קירות בטון או כל חומר אחר.

חסרונות בסגירת חלל מזכוכית קיימים ונכיר גם אותם:

  •  סגירת חלל מזכוכית, אחרי הכל זו זכוכית.. ולכן כדאי ומומלץ לבחור זכוכית מסוג איכותי, זכוכית שעברה חיסום ואף ליטוש.
  • בסגירת חלל מזכוכית, המראה לעיתים כל כך בוהק שלא מבחינים בזכוכית.. לכן יש המעדיפים להוסיף עיצוב,הדפסות דיגיטליות וצבעים לסגירת חלל מזכוכית על מנת שהעוברים ואלו שמחשבתם טרודה ומועדים להיתקל, ישימו לב לקיר זכוכית.

ניקיון ותחזוקה בסגירת חלל מזכוכית

סגירת חלל מזכוכית מאפשרת תחזוקה קלה למדי וניקיון פשוט, נא הקפידו להשתמש בחומרי ניקוי המיועדים לזכוכית בלבד. זהו ! הזכוכית הינה חומר גלם קל לתחזוק.

לסיכום סגירת חלל מזכוכית

לפני בחירת סגירת חלל מזכוכית, הכינו את שיעורי הבית שלכם, וחישבו על כל האפשרויות והתרחישים האפשריים בניצול החלל המיועד. העזרו בנו, בתכנון נבון של סגירת חלל מזכוכית, לנו יש את הניסיון והמקצועיות ונוכל ביחד עם החזון שלכם, להגשים חלום נוסף, לסגירת  חלל מזכוכית איכותי, מעוצב ומלא אור יקרות.

בהצלחה.

אתגר בזכוכית עומדים לשירותכם לכל שאלה, בקשה והצעת ייעול.

 

פוסטים קשורים

גגון זכוכית אתגר בזכוכית
גגון זכוכית

גגון זכוכית

אתגר בזכוכית | etgarglass גגון זכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת

המשך »
חיפויי זכוכית

חיפויי זכוכית

אתגר בזכוכית | etgarglass חיפויי זכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת

המשך »
צריבות

צריבות

אתגר בזכוכית | etgarglass צריבות בזכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת

המשך »
סקיילייט

סקיילייט

אתגר בזכוכית | etgarglass סקיילייט באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת בכדי

המשך »
סגירת חלל

סגירת חלל

אתגר בזכוכית | etgarglass סגירת חלל בזכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול

המשך »
נישות

נישות

אתגר בזכוכית | etgarglass נישות מזכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת

המשך »
משרדים

משרדים

אתגר בזכוכית | etgarglass משרדים מזכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת

המשך »
מראות אתגר בזכוכית
מראות

מראות

אתגר בזכוכית | etgarglass מראות באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת בכדי

המשך »

שתפו עם חברים בקליק

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

עדיין מתלבטים

תנו למומחים שלנו לעזור לכם

צרו קשר עם הנציגים שלנו עכשיו

רק רגע לפני שאתם עוזבים את האתר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Call Now Button דילוג לתוכן Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.