...

אתגר בזכוכית | etgarglass

צריבות בזכוכית

באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת בכדי שהמוצר יחזיק מעמד לתקופה ארוכה ככל שניתן בכל תנאי שימוש. צריבות בזכוכית ברמה גבוהה

חריטה על זכוכית בלייזר יכולה ליצור תוצאות יפייפיות ומרשימות.
הזכוכית היא אחד חומרים הנחשבים יוקרתיים בתעשייה בזכות המראה הנוצץ והשקיפות שהיא מעניקה, כך שהחריטה המתבצעת עליה באמצעות קרן הלייזר יוצרת כיתוב מרהיב וניתן לבצע צריבה על זכוכית של כמעט כל דבר  שנרצה.

גלריית תמונות

רוצה לקבל הצעת מחיר?

יש לך שאלה?

חייג עכשיו : 0505590692

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צור איתנו קשר עכשיו

צריבות בזכוכית

כמה יצירות מופת ניתן לעשות מחומר גלם אחד, כזכוכית? התשובה, הרבה. הרבה מאוד…

עיצובים מרהיבים ומהפנטים ממש, ניתן ליצור בעזרת צריבות בזכוכית והאפשרויות כיד הדמיון.

מהי צריבה בזכוכית?

צריבה בזכוכית הינה תהליך של חריטה על גבי הזכוכית, היוצרת תוצאות מרהיבות ביופיין והופכות כל משטח זכוכית סטנדרטי למשטח זכוכית מעוצב ברמת גימור גבוהה.

תהליך הצריבה בזכוכית נעשה באמצעות קרן לייזר בהספק גבוה (הנפוץ ביותר מבוסס על גז פחמן דו חמצני באורך גל של כ-10 מיקרון) הממוקדת על ידי מערך עדשות לנקודה מיקרוסקופית מסויימת בזכוכית. הלייזר מחמם את הנקודה וגורם לשינוי במבנה החומר, כך שנשאר סימן, כך שלמעשה קיבלנו בסופו של תהליך את הצריבה בזכוכית.

אוסף נקודות, ולעיתים אף מיליוני נקודות, תלוי ברזולוציה הרצויה, מקבל צורה. את הצורה הרצויה.

לצורך כך, משתמשים במכשור ומחשוב מתקדם בתחום תעשייה זו.

תהליך יצירת צריבה בזכוכית נעשה באופן מדויק ומקצועי ביותר. דוגמאות רבות מיני רבות ניתן לעשות על גבי הזכוכית והדרישה לצריבה בזכוכית קיימת ואף נדרשת בעולם העיצוב העכשווי והקלאסי.

צריבה בזכוכית עיצוב קלאסי

צריבה בזכוכית מאפשרת עיצוב ברמה אחרת, ללא ספק. אופן ביצוע הצריבה מאפשר לשלב דגמים ועיצובים רבים ובכך לייקר את הזכוכית ואת עיצוב החלל בפרט.

צריבה בזכוכית יוצרת אלמנט של יופי ונוי המחליף באות כבוד כל תמונה או רהיט.

יתרונה של הזכוכית מאפשר לצריבה בזכוכית ליצור אלמנט של אור יקרות בחדר בו הוא מצוי.

מה ההבדל בין צריבה בזכוכית לצביעה או הדפסה דיגיטלית?

כפי שהוסבר בראשיתו של מאמר זה, צריבה בזכוכית נעשה באופן מדויק להפליא על ידי לייזר. הצריבה בזכוכית מותירה את הצורה, המוטבעת באופן בלתי נפרד מהזכוכית. יתרון גדול מצריך חשיבה מתוכננת לפני ובחירה מדוייקת באובייקט.

 היכן משתמשים בצריבה בזכוכית?

את הצריבה בזכוכית ניתן לעשות בכל חדר מחדרי הבית והמשרד, החל מצריבה בזכוכית בחדר רחצה ובכך ליצור פרטיות על זכוכית שקופה או בכל גוון אחר ועד צריבה בזכוכית בחדר אורחים בעיצוב יוקרתי המחזיר אור טבעי, הודות לתכונתה של הזכוכית, שמחזירה אור במידה ומאחוריה ישנו אלמנט, כגון קיר.

האם צריבה בזכוכית מחלישה את הזכוכית?

צריבות בזכוכית אינן מחלישות את הזכוכית מסיבה פשוטה, הצריבה בזכוכית נעשית על ידי לייזר מיוחד ולכל זכוכית שאנו עובדים עימה, יש תו תקן ישראלי, שבלעדיו לא נזוז. ביטחון הלקוח חשוב.

תו תקן ישראלי לא היה ניתן אם הצריבה היתה מחלישה את הזכוכית. כמובן שהזכוכיות שאנו עובדים בכלל ובצריבה בזכוכית, בפרט הן מחוסמות.

 

מה כדאי לדעת לפני רכישת של צריבה בזכוכית?

לפני רכישה של צריבה בזכוכית, כדאי לחשוב היכן ממקמים את הזכוכית, האם תצטרכו מעברים של קווי חשמל או שיש בליטות מסויימות על גבי קיר כזה או אחר ועוד.

זאת ועוד, כדאי לתכנן את העיצוב בו אנו מעוניינים בצריבה בזכוכית על מנת להשתלב בצורה הרמונית עם שאר האלמנטים בחדר, או שיתבלט ויתן את אופיו הייחודי, הכל לפי העניין, המקום, האובייקטים הקיימים על מנת שהצריבה בזכוכית תהיה מושלמת.

יתרונות וחסרונות צריבה בזכוכית

אין ספק שזכוכית מייקרת כל חלל אפשרי. בין אם בחדר רחצה, בין אם תוסף נוי לחדר שינה או חדר אורחים ובין אם לבנייני עסקים וחברות שונות.

צריבה בזכוכית מאפשרת מגוון רחב של ייפוי הזכוכית ולא פוגמת בחוזקה.

כאשר אנו מעוניינים ליצור פרטיות, צריבה בזכוכית עושה את העבודה על הצד הטוב ביותר.

צריבה בזכוכית תחזוקה וניקיון

כמו כל זכוכית, גם כאן, חשוב להשתמש בחומרי ניקוי מתאימים לזכוכית בלבד. הניקיון של זכוכית קל ונוח, כך גם צריבה בזכוכית אינו שונה. אם הצריבה בזכוכית נמצאת במקום שאין מגע אדם מגיע, אזי תכיפות הניקיון קטנה יותר, אם כי עדיין מומלצת לשמירה על ברקה וזוהרה של הזכוכית.

 

לסיכום צריבה בזכוכית

אם רציתם ליצור אינטימיות בחדר אמבט או להוסיף נופך מיוחד בעיצוב מרהיב בחדר אורחים או אפילו לייקר את מקום עבודתכם, צריבה בזכוכית זו בחירה מצויינת.

צריבה בזכוכית אינה מורידה את חוזקה של הזכוכית כלל. זו עבודה מדוייקת להפליא המצריכה חשיבה ותכנון בהתאם לצרכים הנוכחיים והעתידיים, לכן אנו ממליצים לבוא, להתרשם ולשתף אותנו בכל החששות, החלומות והשאיפות שלכם מצריבה בזכוכית זו.

אנו מצידנו נעשה את המירב על מנת לספק לכם מוצר מוגמר ברמה גבוהה שתהנו ממנו זמן רב והתחזוקה שלו קלה להפליא, כל עוד אתם משתמשים אך ורק בחומרי ניקוי המתאימים לזכוכית בלבד.
בהצלחה.

אתגר בזכוכית עומדים לשירותכם לכל שאלה, בקשה והצעת ייעול.

 

 פוסטים קשורים

גגון זכוכית אתגר בזכוכית
גגון זכוכית

גגון זכוכית

אתגר בזכוכית | etgarglass גגון זכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת

המשך »
חיפויי זכוכית

חיפויי זכוכית

אתגר בזכוכית | etgarglass חיפויי זכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת

המשך »
צריבות

צריבות

אתגר בזכוכית | etgarglass צריבות בזכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת

המשך »
סקיילייט

סקיילייט

אתגר בזכוכית | etgarglass סקיילייט באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת בכדי

המשך »
סגירת חלל

סגירת חלל

אתגר בזכוכית | etgarglass סגירת חלל בזכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול

המשך »
נישות

נישות

אתגר בזכוכית | etgarglass נישות מזכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת

המשך »
משרדים

משרדים

אתגר בזכוכית | etgarglass משרדים מזכוכית באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת

המשך »
מראות אתגר בזכוכית
מראות

מראות

אתגר בזכוכית | etgarglass מראות באתגר בזכוכית אנו מבצעים את העבודה בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח. תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת בכדי

המשך »

שתפו עם חברים בקליק

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

עדיין מתלבטים

תנו למומחים שלנו לעזור לכם

צרו קשר עם הנציגים שלנו עכשיו

רק רגע לפני שאתם עוזבים את האתר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Call Now Button דילוג לתוכן Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.